O firmie

JESTESMY FIRMĄ ZAŁOŻONA W 1990r. OD POCZĄTKU NASZEJ DZIAŁALNOŚCI ZAJMUJEMY SIĘ REGENERACJĄ TURBOSPRĘŻAREK ORAZ KOMPRESORÓW KLIMATYZACJI. PRZEZ PONAD 30- LAT ISTNIENIA FIRMY DOSKONALIMY NASZE UMIEJETNOŚCI I ZDOBYWAMY WIEDZĘ. BEZ PRZERWY ROZBUDOWYWUJEMY I MODERNIZUJEMY NASZ PARK MASZYNOWY, ABY ZREGENEROWANE PRZEZ NAS CZĘŚCI NIE ODSTĘPOWAŁY OD ORYGINAŁU A ICH PARAMETRY SPEŁNIAŁY WSZELKIE NORMY, NICZYM TE NOWE ORYGINALNE.

Doświadczenie

DZIĘKI WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU I NIEZBĘDNEJ WIEDZY POTRZEBNEJ DO POPRAWNEJ I FACHOWEJ REGENERACJI ZDOBYTEJ NIE TYLKO NA SZKOLENIACH, ALE TAKŻE PODCZAS KONSULTACJI Z MECHANIKAMI Z SERWISÓW Z NAMI WSPÓŁPRACUJĄCYCH, JESTEŚMY W STANIE ODPOWIEDNIO NIE TYLKO ZREGENEROWAĆ ALE TAKŻE WSKAZAĆ PROBLEM I POMÓC USUNĄĆ GO Z AUTA. DZIĘKI CZEMU PO PRZEPROWADZONEJ PRZEZ NAS REGENERACJI TURBOSPRĘŻARKI CZY KOMPRESORA KLIMATYZACJI I ZAMONTOWANIU GO DO AUTA, DALSZA EKSPLOATACJA PRZEBIEGA BEZ ZBĘDNYCH PROBLEMÓW.

Towary

NASZE ZAPLECZE MAGAZYNOWE OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW ORAZ WYKORZYSTANIE NOWOCZESNYCH MASZYN POZWALA NAM NA SZYBKĄ I PROFESJONALNĄ REGENERACJĘ.

Regeneracja

DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ BY ZREGENEROWANA TURBOSPRĘŻARKA CZY TEŻ SPRĘŻARKA KLIMATYZACJI W NASZEJ FIRMIE NAJPÓŹNIEJ ZOSTAŁA DOSTARCZONA DO KLIENTA W CIĄGU 24H.
KAŻDA ZREGEGENEROWANA PRZEZ NASZĄ FIRMĘ TURBOSPRĘŻARKA LUB SPRĘŻARKA KLIMATYZACJI OBJĘTA JEST GWARANCJĄ.

Wysyłki

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA POZWALA NAM DOTRZEĆ DO KAŻDEGO KLIENTA BEZ WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ ZARÓWNO NA TERENIE KRAJU JAK I PO ZA JEGO GRANICAMI.